user_mobilelogo

Tehnoloģijas skaistumkopšanas jomā - tavam skaistumam un papildus peļņas iespējām!

Tehnoloģijas ienāk mūsu dzīvē arvien pārliecinošāk. Vai varat iedomāties savu ikdienas dzīvi bez mobilā telefona? Bez datora, ledusskapja, televizora, veļas mašīnas... Es zinu, ka ir cilvēki, kas var. Bet lielākajai daļai tā ir ikdienas dzīves sastāvdaļa, un ar prātu lietojot tehnoloģijas, tās mūsu dzīvi atvieglo un uzlabo. Cits jautājums ir pārmērības vai bezjēdzīga lietošana.

Tehnoloģijas ir ienākušas arī skaistumkopšanas tirgū, arī Latvijā. Šodien mums ir iespējams par saprātīgu cenu mājās, sev ērtā laikā un veidā, kopt, atjaunot un rūpēties par savu sejas ādu, ķermeņa ādu un matu stāvokli ar profesionālām tehnoloģijām. Tas ir jauns, strauji augošs un perspektīvs tirgus, un tās ir iespējas "pieturēt laiku aiz astes", palēnināt novecošanos, izskatīties labi, turklāt ietaupot laiku un naudu. Un kurš gan nevēlas labi izskatīties? 

 • Finansiālie panākumi ir katra paša nopelns! 

 • Panākumu durvis ir atvērtas ikvienam! 

 • Jebkurā vecumā var kļūt veiksmīgs! 

Mēs dzīvojam tehnoloģiju laikmetā un nākotnes lielākās finansiālās iespējas ir tieši šajā tirgū, un labākās izredzes ir tehnoloģijām, kas spēj atrisināt kādu problēmu. Un jā - izskats var būt problēma, ko vēlos atrisināt! Lūk, iespējas, kā nopelnīt tehnoloģiju jomā: uzsāc savu tiešā mārketinga/sociālās pārdošanas biznesu! Mūsdienās miljoniem cilvēku tieši šādi gūst lielus panākumus.

MĪNUSS:

Tev jābūt motivētam un jāprot iemācīties panākumu noteikumi. Mācīšanās neko nemaksā, bet panākumi prasīs kādu laiku un piepūli, lai gūtu patiešām labu pelņu.

PLUSS:

Cilvēki ir pierādījuši, ka šī nozare strādā un iespējams nopelnīt augstus ikmēneša ienākumus, kā arī nopietnus pasīvos ienākumus, kas dod vairāk brīva laika un personiskās brīvības.

SVARĪGI!

 • Lai uzņēmumam ir pārbaudīts un veiksmīgs mārketinga plāns

 • lai ir konkrēta stratēģija panākumu veicināšanai un apmācības iespējas

 • lai uzņēmums ir stabils un atpazīstams, bet joprojām attīstībā.

Kādas ir problēmas, ko piedāvā atrisināt tehnoloģijas skaistumkopšanā?

Izskatīšanās vecam - problēma Nr.1

Novecošana nav problēma. Pateicoties zinātnes un medicīnas sasniegumiem, cilvēki dzīvo arvien ilgāk. Skaistumkopšanas Hi-Tech var likt izskatīties līdz pat 10 - 20 gadiem jaunākam dabiskā veidā, bez plastiskajām operācijām un injekcijām. Agrāk tehnoloģijas tika izmantotas tikai dārgās skaistumkopšanas klīnikās, tagad tās tiek piedāvātas privātajam tirgum un maksā tikai 5% no klīniku cenas. Eksperti novērtējuši skaistumkopšanas Hi-Tech mājas apstākļos apgrozījumu 300-500 miljardu vērtībā un Vācijas kompānija Wellstar ir absolūts līderis šajā jomā.

Liekais svars un slimīgs izskats

70% eiropiešu ir liekais svars. Cilvēkiem trūkst disciplinētības mainīt dzīvesveidu, regulāri sportot. Arī šajā jomā kompānija Wellstar izmanto ekskluzīvas tehnoloģijas, lai mājas apstākļos efektīvi zaudētu svaru un uzlabotu ķermeņa ādas stāvokli.

Matu izkrišana vai zaudēšana

No 2018. gada kompānija piedāvā arī matu ataudzēšanas un atjaunošanas tehnoloģiju - gan vīriešiem, gan sievietēm.

Visiem šiem 3 tirgiem kopā ir 1000 miljardu eiro sezonālais pārdošanas potenciāls un to var apvienot vienā biznesā.

 

Ja vēlies:

 • uzzināt, kā uzsākt šo biznesu, kā kompānija palīdz to izdarīt,

 • uzzināt vairāk par produktiem un peļņas iespējām,

 

raksti uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un piesakies BEZMAKSAS iepazīšanās prezentācijai  kompānijas birojā Vecrīgā!

 

 • Ar modernajām tehnoloģijām mūsdienās biznesa attīstība un izaugsme notiek daudz straujāk!

 • pirmos 6-24 mēnešus biznesu var attīstīt paralēli esošajam darbam, un tikai sasniedzot nepieciešamo rentabilitāti, pilnībā pāriet tikai uz biznesu bez riska!

 • biznesa uzsākšana neprasa lielus naudas ieguldījumus.

 • nodrošināta apmācība.

Jaunas iespējas biznesam tehnoloģiju laikmetā

Lielus panākumus politikā un biznesā sasniegušu cilvēku atziņas un izteikumi vienmēr interesējuši plašu ļaužu klāstu. Daudziem veiksmīgiem uzņēmējiem tieši Džona Rokfellera citāti sniedza padomus par naudu, investēšanas veidiem un ceļu uz bagātību.

Rokfellers

Rokfellers par naudu

 • Ekonomē naudu uz visu, iepērcies vairumā un tieši no ražotājiem
 • Iepriekš sastādi vajadzīgo lietu sarakstu un iepērcies tikai pēc tā
 • Ja tev ir maz naudas - uzsāc biznesu. Ja naudas nav nemaz- bizness jāuzsāk nekavējoties!
 • Ceļš uz turību iet caur pasīviem ienākumiem. Strādājot 24 stundas dienā, bet nevis ar galvu- naudu nenopelnīsi.
 • Vairāk satiecies ar interesantiem cilvēkiem. Nesabiedriski cilvēki ļoti reti kļūst bagāti.
 • Uzmanīgi izpēti bagātu cilvēku izteikumus un biogrāfijas.
 • Nepārstāj sapņot par lielām lietām- kad cilvēks pārstāj sapņot, viņš mirst.
 • Palīdzi cilvēkiem bez maksas, no tīras sirds- bet ne sliņķiem un liekēžiem.
 • Jūsu labklājība atkarīga no jūsu lēmumiem.

Vai piedalījāties vai tiešraidē sekojāt foruma LĪDERE iedvesmojošajām sievietēm un viņu uzrunām? Ja jā, tad zināsiet, par ko tēma, ja nē - varu tikai pastāstīt, ka no katras otrās uzstāšanās saņēmu apliecinājumu gan sev personīgi, gan visām sievietēm - Tu vari, ja gribi! Nekad nav par vēlu! Ja tas, ko vēlies, ir izrauties no ' trakā žurku skrējiena" (Lauras Denler vārdiem), ja vēlies pati būt noteicēja par savu dzīvi, ja vēlies darīt to, kas patīk, un ar to nopelnīt, lai sevi uzturētu un būtu ne no viena neatkarīga - uz priekšu! Sēžot klēpī saliktām rokām, nekas no debesīm nenokritīs. Bet jā - arī debesīm (Dievam, Visumam, Absolūtajam) ir jālūdz. Tomēr bez rīcības nekas nebūs.

Tādēļ ja vēlies paklausīties par lielisku iespēju uzzināt par biznesa iespējām Vācijas uzņēmuma Wellstar un varbūt pat pievienoties lieliskajai Wellstar Byas komandai Latvijā, piedāvāju 5 BEZMAKSAS  IELGŪMUS uz Wellstar līderības treniņu - semināru, kas notiks šī gada 14.jūnijā plkst. 19:30 - 21:00 Avalon Hotel, 13.Janvāra ielā 19.

Ja ir patiesa interese to saņemt, lūdzu raksti uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un piesakies! Nekavējies, jo vietu skaits ierobežots!

 Jaunas iespējas karjerai - arī pēc 40!

 

Ja vēlies būt neatkarīga, saņemt izcilu atalgojumu, baudīt brīvu darba laiku, iegūt daudz jaunu draugu, Tev ir iespēja pievienoties BYAS Latvija komandai. Saņemsi 24h komandas atbalstu, apmācības. Tev nav jāzaudē jau esošais darbs, lai uzdrošinātos sevi šai iespējai! Esošo darbu vari apvienot ar šo iespēju kļūt par neatkarīgu un veiksmīgu BYAS komandas biedru. Tev nav nepieciešama īpaša izglītība, īpašas prasmes un zināšanas! Komanda sniegs palīdzīgu roku it visā!

Lielākā daļa jeb 73% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju labprāt strādātu attālināti, nevis darba vietā, liecina darba portāla CV Market veiktā aptauja.

  Aptaujā “Vai Jūs vēlētos strādāt attālināti?” 64% respondentu atbildējuši apstiprinoši, 9% aptaujāto norādījuši, ka labprāt to gribētu, taču neļauj darba specifika, bet 5% aptaujas dalībnieku atklājuši, ka viņu darba vietā šāda iespēja jau pastāv. 22% aptaujāto norādījuši, ka nevēlētos strādāt attālināti.
Vai vēlies strādāt no mājām?
 
“Novērojams, ka arvien vairāk uzņēmumu saviem darbiniekiem piedāvā iespēju strādāt attālināti. To neapšaubāmi veicina arī interneta un citu tehnoloģiju attīstība,” aptaujas datus komentē CV Market personāla atlases vadītājs Kristaps Kolosovs. “Protams, ne vienmēr strādāšana no mājām ir iespējama darba specifikas dēļ. Virkne pētījumu pierāda, ka, strādājot attālināti, ir ērtāk sabalansēt darba un privāto dzīvi, tomēr jāatceras, ka šāds darbs var nebūt piemērots visiem.” Kolosovs skaidro, ka, pirms izvēlēties strādāt attālināti, šāda iespēja jāapskata no vairākām pusēm - vai konkrētais cilvēks spēs uzturēt veselīgu balansu starp darbu un atpūtu, vai jutīsies pietiekami komfortabli strādājot vienatnē, un kāda veidosies darba kvalitāte. Pēdējais aspekts ir īpaši svarīgs, jo nereti novērots, ka, strādājot izolēti no kolēģiem, darba kvalitāte ar laiku mēdz kristies. 

Autors: Riks Fosters

 

Daudzi izstrādājumi veidoti tā, lai imitētu īsto lietu. Ir plastikāta apdares dēļi, kuri izskatās pēc koka, un vinila grīdas flīzes, līdzīgas keramiskajām. Mēs varam nopirkt neīstu kažokādu un dārgakmeņus, poniju galvas, parūkas un daudz ko citu. Aiz tā slēpjas acīmredzams nolūks, bet kā ar aerosolu – “Uzsmidzināmie dubļi”? 

Uzsmidzināmie dubļi tika izstrādāti, lai tos lietotu uz apvidus auto, lai tie izskatītos tā, it kā dārgo SUV īpašnieki tos lietotu ne tikai, lai aizvestu bērnus uz futbola treniņiem. Ja tos uzsmidzina, draugi var padomāt, ka esat atgriezies no mežonīga izbrauciena. Ja gribat šādu šķietami autentisku izskatu, bet bez iespējamām nepatikšanām un bezceļu brauciena, jūs varat šo produktu nopirkt par $15 gabalā!Kam es cenšos patikt?

Līdzīgu praksi ikdienā varam vērot arī biznesa un profesionālajā vidē, kad vīrieši un sievietes cenšas sevi  uzdot par tādiem, kādi īstenībā nemaz nav – veiksmīgāki, prasmīgāki, pieredzējušāki. Cilvēki  vilto savus CV, pārspīlē panākumus, stāstot par tiem darba intervijās. Tas viss, lai izpatiktu citiem un gūtu labumu sev. 

Vērojot, kā rīkojas citi, mums jāuzdod jautājumu sev pašiem: “Kam es cenšos patikt?”