user_mobilelogo

Vai piedalījāties vai tiešraidē sekojāt foruma LĪDERE iedvesmojošajām sievietēm un viņu uzrunām? Ja jā, tad zināsiet, par ko tēma, ja nē - varu tikai pastāstīt, ka no katras otrās uzstāšanās saņēmu apliecinājumu gan sev personīgi, gan visām sievietēm - Tu vari, ja gribi! Nekad nav par vēlu! Ja tas, ko vēlies, ir izrauties no ' trakā žurku skrējiena" (Lauras Denler vārdiem), ja vēlies pati būt noteicēja par savu dzīvi, ja vēlies darīt to, kas patīk, un ar to nopelnīt, lai sevi uzturētu un būtu ne no viena neatkarīga - uz priekšu! Sēžot klēpī saliktām rokām, nekas no debesīm nenokritīs. Bet jā - arī debesīm (Dievam, Visumam, Absolūtajam) ir jālūdz. Tomēr bez rīcības nekas nebūs.

Tādēļ ja vēlies paklausīties par lielisku iespēju uzzināt par biznesa iespējām Vācijas uzņēmuma Wellstar un varbūt pat pievienoties lieliskajai Wellstar Byas komandai Latvijā, piedāvāju 5 BEZMAKSAS  IELGŪMUS uz Wellstar līderības treniņu - semināru, kas notiks šī gada 14.jūnijā plkst. 19:30 - 21:00 Avalon Hotel, 13.Janvāra ielā 19.

Ja ir patiesa interese to saņemt, lūdzu raksti uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un piesakies! Nekavējies, jo vietu skaits ierobežots!

 Jaunas iespējas karjerai - arī pēc 40!

 

Ja vēlies būt neatkarīga, saņemt izcilu atalgojumu, baudīt brīvu darba laiku, iegūt daudz jaunu draugu, Tev ir iespēja pievienoties BYAS Latvija komandai. Saņemsi 24h komandas atbalstu, apmācības. Tev nav jāzaudē jau esošais darbs, lai uzdrošinātos sevi šai iespējai! Esošo darbu vari apvienot ar šo iespēju kļūt par neatkarīgu un veiksmīgu BYAS komandas biedru. Tev nav nepieciešama īpaša izglītība, īpašas prasmes un zināšanas! Komanda sniegs palīdzīgu roku it visā!