user_mobilelogo

Tehnoloģijas skaistumkopšanas jomā - tavam skaistumam un papildus peļņas iespējām!

Tehnoloģijas ienāk mūsu dzīvē arvien pārliecinošāk. Vai varat iedomāties savu ikdienas dzīvi bez mobilā telefona? Bez datora, ledusskapja, televizora, veļas mašīnas... Es zinu, ka ir cilvēki, kas var. Bet lielākajai daļai tā ir ikdienas dzīves sastāvdaļa, un ar prātu lietojot tehnoloģijas, tās mūsu dzīvi atvieglo un uzlabo. Cits jautājums ir pārmērības vai bezjēdzīga lietošana.

Tehnoloģijas ir ienākušas arī skaistumkopšanas tirgū, arī Latvijā. Šodien mums ir iespējams par saprātīgu cenu mājās, sev ērtā laikā un veidā, kopt, atjaunot un rūpēties par savu sejas ādu, ķermeņa ādu un matu stāvokli ar profesionālām tehnoloģijām. Tas ir jauns, strauji augošs un perspektīvs tirgus, un tās ir iespējas "pieturēt laiku aiz astes", palēnināt novecošanos, izskatīties labi, turklāt ietaupot laiku un naudu. Un kurš gan nevēlas labi izskatīties? 

  • Finansiālie panākumi ir katra paša nopelns! 

  • Panākumu durvis ir atvērtas ikvienam! 

  • Jebkurā vecumā var kļūt veiksmīgs! 

Mēs dzīvojam tehnoloģiju laikmetā un nākotnes lielākās finansiālās iespējas ir tieši šajā tirgū, un labākās izredzes ir tehnoloģijām, kas spēj atrisināt kādu problēmu. Un jā - izskats var būt problēma, ko vēlos atrisināt! Lūk, iespējas, kā nopelnīt tehnoloģiju jomā: uzsāc savu tiešā mārketinga/sociālās pārdošanas biznesu! Mūsdienās miljoniem cilvēku tieši šādi gūst lielus panākumus.

MĪNUSS:

Tev jābūt motivētam un jāprot iemācīties panākumu noteikumi. Mācīšanās neko nemaksā, bet panākumi prasīs kādu laiku un piepūli, lai gūtu patiešām labu pelņu.

PLUSS:

Cilvēki ir pierādījuši, ka šī nozare strādā un iespējams nopelnīt augstus ikmēneša ienākumus, kā arī nopietnus pasīvos ienākumus, kas dod vairāk brīva laika un personiskās brīvības.

SVARĪGI!

  • Lai uzņēmumam ir pārbaudīts un veiksmīgs mārketinga plāns

  • lai ir konkrēta stratēģija panākumu veicināšanai un apmācības iespējas

  • lai uzņēmums ir stabils un atpazīstams, bet joprojām attīstībā.

Kādas ir problēmas, ko piedāvā atrisināt tehnoloģijas skaistumkopšanā?

Izskatīšanās vecam - problēma Nr.1

Novecošana nav problēma. Pateicoties zinātnes un medicīnas sasniegumiem, cilvēki dzīvo arvien ilgāk. Skaistumkopšanas Hi-Tech var likt izskatīties līdz pat 10 - 20 gadiem jaunākam dabiskā veidā, bez plastiskajām operācijām un injekcijām. Agrāk tehnoloģijas tika izmantotas tikai dārgās skaistumkopšanas klīnikās, tagad tās tiek piedāvātas privātajam tirgum un maksā tikai 5% no klīniku cenas. Eksperti novērtējuši skaistumkopšanas Hi-Tech mājas apstākļos apgrozījumu 300-500 miljardu vērtībā un Vācijas kompānija Wellstar ir absolūts līderis šajā jomā.

Liekais svars un slimīgs izskats

70% eiropiešu ir liekais svars. Cilvēkiem trūkst disciplinētības mainīt dzīvesveidu, regulāri sportot. Arī šajā jomā kompānija Wellstar izmanto ekskluzīvas tehnoloģijas, lai mājas apstākļos efektīvi zaudētu svaru un uzlabotu ķermeņa ādas stāvokli.

Matu izkrišana vai zaudēšana

No 2018. gada kompānija piedāvā arī matu ataudzēšanas un atjaunošanas tehnoloģiju - gan vīriešiem, gan sievietēm.

Visiem šiem 3 tirgiem kopā ir 1000 miljardu eiro sezonālais pārdošanas potenciāls un to var apvienot vienā biznesā.

 

Ja vēlies:

  • uzzināt, kā uzsākt šo biznesu, kā kompānija palīdz to izdarīt,

  • uzzināt vairāk par produktiem un peļņas iespējām,

 

raksti uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un piesakies BEZMAKSAS iepazīšanās prezentācijai  kompānijas birojā Vecrīgā!

 

  • Ar modernajām tehnoloģijām mūsdienās biznesa attīstība un izaugsme notiek daudz straujāk!

  • pirmos 6-24 mēnešus biznesu var attīstīt paralēli esošajam darbam, un tikai sasniedzot nepieciešamo rentabilitāti, pilnībā pāriet tikai uz biznesu bez riska!

  • biznesa uzsākšana neprasa lielus naudas ieguldījumus.

  • nodrošināta apmācība.

Jaunas iespējas biznesam tehnoloģiju laikmetā