user_mobilelogo

Ceturdien, 5. decembrī, plkst. 9.00 līdz 17.00 Rīgas Lutera draudzē notiek kontemplācijas diena. Uz pasākumu aicināti tie, kuriem jau ir kristīgās meditācijas pieredze. Visas dienas garumā Draudzes centrā praktizē kristīgo meditāciju un klusumu. Ar priekšlasījumiem par meditāciju kā garīgu disciplīnu uzstājas Rīgas Lutera draudzes mācītāji.


Pasākumā vietu skaits ierobežots. Pasākums notiek par ziedojumiem.
Pieteikšanās: 
LuteraDraudze.lv

Meditācijas vakari

Pirmdienās, plkst. 19.00 Rīgas Lutera draudzes centrā notiek meditācijas vakari. Pasākuma ilgums - viena stunda. Pasākuma pirmajā daļā Rīgas Lutera draudzes mācītājs sniedz 20-30 minūšu priekšlasījumu par personības garīgās izaugsmes un meditācijas tēmām, otrā daļā seko jautājumi un atbildes, bet nosledzošajā daļā 20 minūšu meditācija.

Pasākumā var piedalīties jebkurš interesents. Iepriekšēja meditācijas pieredze nav nepieciešama. Iepriekšējā pieteikšanās nav nepieciešama.

Meditācijas nodarbības

Sestdienās, plkst. 8.30 Rīgas Lutera draudzes centrā notiek meditācijas nodarbības. Nodarbības ilgums - viena stunda. Nodarbības sākumā 10 minūšu priekšlasījuma ieraksts par meditācijas tēmu, nodarbības otrā daļa meditācija divreiz pa 25 minūtēm ar īsu starpbrīdi atpūtai. Meditācija notiek uz meditāciju paklājiņiem. Ieteicams ērts apģērbs. Uz nodarbību ieteicams nākt 10 minūtes iepriekš.

 

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.