user_mobilelogo

Adventes tirdziņi

Pamazām sākam gaidīt un gatavoties Ziemassvētkiem... Lai gatavošanas un dāvanu iegāde pēdējā brīdī nesabojātu svētku prieku un sākotnējo jēgu, ir vērts par to padomāt ātrāk, un apmeklēt kādu no īpaši Adventei un Ziemassvētkiem sagatavotajiem dāvanu tirdziņiem. Vēl jo vairāk tādēļ, ka ar dāvanu iegādāšanos tajos mēs palīdzam cilvēkiem, kam klājas grūtāk, nekā mums. Zemāk daži piedāvājumi, bet ikviens ir aicināts papildināt šādu labdarības tirdziņu sarakstu, sūtot info uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai kontaktformā sākumlapā.

 

Adventes tirdziņš Mateja baptistu baznīcā

Adventes/Ziemassvētku tirdziņš misijas "Pakāpieni" un fonda "Ora" aprūpēto ģimeņu atbalstam. Abu nodibinājumu mērķis ir atbalstīt grūtībās nonākušās ģimenes. Iegādājoties kādu iepriecinājumu vai dāvanu sev, savējiem vai draugiem, Tu iepriecināsi arī vēl kādu – dzīves grūtībās esošo. Dubults prieks.

Sākums pl.11.30

Būs arī Adventes laika un eglīšu rotājumi. Būs arī lauku labumi – tējas, gardi āboli, bišu ražojums un ievārījumi. Būs arī meistaru roku darinājumi – austi, griezti, šūti un citādi darināti. Būs arī loterija un balvas.

Vairāk info: https://www.facebook.com/events/101685070318035/

Matīsa iela 50b, Rīga

Rīgas Āgenskalna draudzē labdarības pasākums- Sirdstirdziņš

Tirdziņš, kur dot!
Sirdstirdziņš Āgenskalna draudzē jau daudzus gadus tiek rīkots ar mērķi atbalstīt Āgenskalna apkārtnes trūcīgās ģimenes. Katrs kārums, katrs nieciņš, ko iegādāsieties Sirdstirdziņā palīdzēs kādai grūtībās nonākušai sirsniņai. Kā jau ierasts Sirdstirdziņā būs - gardumi un dāvanas, Adventes laikam nepieciešamie dekori, tradicionālā izsole un brīnišķīgs koncerts.

Sirdstirdziņš notiks Āgenskalna baptistu draudzes baznīcā, Mārupes ielā 14.

Tirdziņa sākums 15:00, bet koncerts sāksies 17:00. Tajā piedalīsies Āgenskalna bigbends Kārļa Vanaga vadībā, Un Ziemassvētku ieskaņās ievedīs Lība Ēce-Kalniņa ar Ziemassvētku programmu.

Diz.aina tirgus POP UP Christmas

15. decembris17. decembris
Brīvības gatve 204a, Rīga
 
Labākās dāvanas sev un citiem no Baltijas dizaineriem trīs dienu garumā!

Piedāvājumā: lieliskas un oriģinālas dāvanas, to iesaiņošana.
Gastronomiski pārsteigumi lieliem
Bērnu pasaku zeme, lai vecāki var mierīgi iepirkties!
Bet tas ir tikai sākums, tuvojoties pasākumam info tiks papildināts

Ziemassvētku tirdziņā lūgsim tevi palīdzēt Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība. Children's Palliative Care Society to varēsi darīt trīs veidos:

1. Lotereja: dizaineri ir sarūpējuši lielu balvu fondu labdarības loterejai! Balvu fonds ap 1000 EUR, loterejas biļetes cena 2 EUR

2. Black Swan Riga by Olga Broka stendā visas trīs dienas varēsi iegādāties labdarības enģeļu krekliņu

3. diz.aina tirgus stendā tiks izvietota arī labdarības kastīte, kurā varēsi vienkārši ziedot bērniem

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/1231380613559656/

Adventa tirdziņš cilvēku ar garīgās veselības traucējumiem atbalstam Torņakalna baznīcā

Svētdien, 27. novembrī, plkst. 14.00 Adventa tirdziņš Draudzes centrā. Pasākumā gūtie ienākumi tiks izmantoti, lai sarīkotu svētkus – Lielo mielastu un koncertu – 282 sociālās aprūpes centra “Atsaucība” iemītniekiem.

Smukumlietas un praktiski izmantojami labumi

Tirdziņā varēsiet iegādāties “Visdārgākās pērles” dalībnieku un Svētdienas skolas audzēkņu darinājumus, Ziemsvētku dāvanas saviem mīļajiem, smukumlietas un praktiski izmantojamus labumus, interesantas grāmatas un priekšmetus ar vēsturisku vērtību. Būs lielā loterija ar vērtīgām balvām un sniegpārsliņu darbnīca gan mazajiem, gan lielajiem. Āra kafejnīcā varēsiet pamieloties ar kāpostiem, desiņām un citiem gardumiem, bet iekštelpās klāsim kafijas galdu.

Vairāk informācijas: http://luteradraudze.lv/aktualitates/aicinam-ziedot-labumus-adventa-labdaribas-tirdzinam/