user_mobilelogo

19.oktobrī plkst.19:00 apavu klubā “Baltā Kumode” (Elizabetes ielā 57) notiks ballīte mākslinieciskās noskaņās, kas veltīta pazīstamās mākslas studijas “Idealist” pasniedzēju un audzēkņu izstādes atklāšanai.

 

Izstādē, kurai dots nosaukums “ArtParty. Skolotāji un skolnieki”, būs pārstāvēta akvareļglezniecība, tai skaitā šobrīd tik populāra botāniskā ilustrācija, košas skices modes ilustrācijas žanrā, smalki kaligrāfijas un grafikas darbi, kā arī apskatāmas piezīmju grāmatiņas ar pilsētas skicēm jeb urban sketching.

 Mākslas studijas “Idealist” studentu un pasniedzēju darbu izstādes atklāšana (+foto)

 

Pasākuma programmā: sagaidīšana “Akvareļa” stilā no D’vine bar šefpavāra, foto stūrītis, studijas “Idealist” pasniedzēju meistarklases, loterija ar vērtīgām balvām no pasākuma sadarbības partneriem. Ieeja ar ielūgumiem.

“Baltās Kumodes” plašās telpas par platformu radošiem un izglītojošiem pasākumiem pārtop ne pirmo reizi. “Apavu klubs “Baltā Kumode”, pirmkārt, tika iecerēts un izveidots kā telpa radošām izpausmēm un vieta, kur draudzīgā atmosfērā tikties radošiem cilvēkiem,” stāsta Jeļena Maksimovska. “Māksla un mode iet roku rokā, viena bez otras tās nemaz nevar pastāvēt. Mēs priecājamies, ka esam ne tikai zīmolu apavu veikals, bet arī mākslas platforma.”

Mākslas studija “Idealist” specializējas akvareļglezniecībā. Starp studijas pasniedzējiem ir tādi pazīstami latviešu mākslinieki kā Kristīne Luīze Avotiņa, Alīna Grīnpauka, Jana Nesteroviča, Paula Zariņa-Zēmane, Ieva Kampe, Kristiāna Jansone, Zane Balode.

“Ikviens var iemācīties zīmēt vai gleznot,” ir pārliecināta studijas vadītāja Jeļena Grīnberga. “Galvenais ir vēlēšanās apgūt ko jaunu un vēlme radīt ko skaistu! Par to varēs pārliecināties izstādē, kur ar saviem darbiem būs pārstāvēti arī mūsu audzēkņi. Mēs piedāvājam apmeklēt kursus un meistarklases, apgūstot visas aktuālās zīmēšanas un gleznošanas tehnikas. Mūsu audzēkņu ievērību īpaši iemantojis ilustrācijas žanrs, kur reālistiska priekšmetu attēlošana apvienota ar mūsdienīgām krāsām un stilistiskiem risinājumiem darbu noformēšanā. Jāatzīmē, ka īpašu vietu ieņem botāniskā ilustrācija, kam raksturīgs izteikts minimālisms, pārdomāta toņu izvēle un rūpīgi izraudzītas detaļas.”

Salons “Baltā Kumode” Rīgas centrā tika atvērts pagājušogad, šajā laikā paspējot iegūt rīdzinieku atsaucību. Tā sortimentā ir populārākie itāļu zīmolu apavi ar tiem raksturīgo kvalitāti, aktuālo dizainu un ērtumu. Apmeklētāji novērtē ne tikai kolekcijas oriģinalitāti, bet arī salonā valdošo patīkamo atmosfēru.

 

Izstāde apskatāma līdz novembra beigām.

Ieskats izstādē:

 

Mākslas studija Idealist- izstāde  Mākslas studija Idealist- izstāde  Mākslas studija Idealist- izstāde  Mākslas studija Idealist- izstāde
Mākslas studija Idealist- izstāde  Mākslas studija Idealist- izstāde   Mākslas studija Idealist- izstāde  Mākslas studija Idealist- izstāde
Mākslas studija Idealist- izstāde   Mākslas studija Idealist- izstāde Mākslas studija Idealist- izstāde   Mākslas studija Idealist- izstāde
Mākslas studija Idealist- izstāde   Mākslas studija Idealist- izstāde  Mākslas studija Idealist- izstāde Mākslas studija Idealist- izstāde 

 

Papildu informācija: + 371 20027127,

https://www.facebook.com/baltakumode/

https://www.facebook.com/idealiststudio/ un https://www.instagram.com/idealist_studio/

 

https://www.facebook.com/DvineBar/

Mākslas studijas “Idealist” studentu un pasniedzēju darbu izstādes atklāšana (+foto)