user_mobilelogo

Ziemassvētkos mūzikai ir īpaša nozīme: sensenās saulgriežu dziesmas un svētku dievkalpojumos dziedātos korāļus papildina slaveni popmūziķu radīti skaņdarbi. Tādēļ austiņu zīmols Jabra kopā ar sabiedrībā zināmām personībām veica aptauju, lai noskaidrotu šā gada populārākās Ziemassvētku dziesmas.

Šajos svētkos patiešām sajaucas kopā dažādu laikmetu tradīcijas. Tā ir Ziemassvētku lielākā burvība, jo, klausoties skaistos korāļus, mēs varam domās pārcelties uz viduslaiku Angliju, kad tos izpildīja īpaši oficiālie dziedoņi, vai ļauties sniegpārslu burvībai un viegli pasmīnēt par to, ka populārā dziesma „Lai ir sniegs!” tapusi kādā svelmainā vasaras dienā.

Aptaujā, ko Jabra veica sociālajos tīklos kopā ar dīdžeju Tomu Grēviņu un televīzijas seju Armandu Simsonu, noskaidrots, ka šogad visiemīļotākās Ziemassvētku dziesmas ir:

 

All I want for Christmas is You

Zvaniņš skan

Last Christmas

 

Neskatoties, ka TOP3 tās neiekļuva, tomēr netika aizmirstas arī tādas klasiskās vērtības kā Circenīša ziemassvētki, Let it snow un Klusa nakts, svēta nakts!

Lai arī kādai mūzikai netiktu dota priekšroka Ziemassvētkos, ir svarīgi to klausīties labā kvalitātē, jo tas ļaus dziesmām ne tikai radīt nevainojamu noskaņu, bet arī ļaus klausītājam iedziļināties un izprast dziesmas nianses. Austiņu zīmola Jabra pārstāvis Gatis Bērziņš skaidro, ka austiņu kvalitāte nosaka izmantotie ražošanas materiāli - jo kvalitatīvāki materiāli tiek izmantoti, jo austiņas ir vieglākas un nekrīt ārā vai nost no ausīm.

Gatis Bērziņš atgādina, ka aktuālākā tendence austiņu pasaulē patlaban ir ērti lietojamas, minimālistiska dizaina bezvadu austiņas. True wireless ir a Bluetooth austiņas, kurām nav vadu, kas savieno tos ne ar mūzikas ierīci, ne viens ar otru, kas ir īpaši piemērots risinājums aktīvām Ziemassvētku brīvdienām.

Klausāmies mūziku un baudīsim Ziemassvētkus!

Kāds ir šā gada Ziemassvētku dziesmu TOP3?