user_mobilelogo

Forums Līdere 2019 tuvojas!

Jau otro gadu sievietēm, kam izaugsme un attīstība - karjerā, mākslā, ģimenē, pasaulē - ir svarīga, nepieciešama un nozīmīga, tiek organizēts forums LĪDERE. 

Protams, ne katrā sievietē ir līderības gēns, ne katrai tas ir aicinājums, būt vadībā, būt soli priekšā citiem, būt atbildīgai un virzīt lietas. Tomēr, pārlasot tēmas un ieskatus, par kurām runās 2019.gada foruma lektores, un savienojot to ar pēdējos gados dažādos ceļos veiktā sevis kā sievietes, kā cilvēka izaugsmes ceļa atziņas un secinājumus, sapratu, ka šāds pasākums, šādu personību dalīšanās ar zināšanām, pieredzi, iedvesmu - tas ir nepieciešams katrai sievietei, kam nav vienaldzīga viņas vieta šai pasaulē, viņas pašas izaugsme un dzīves kvalitāte. Vai tad tikai līdera tipa sievietēm ir svarīgi, 

"Kā apzināt un attīstīt savu personisko un profesionālo potenciālu? Kā sabalansēt dažādās lomas, ko sievietei uzliek sabiedrība, tradīcijas un viņa pati? Kā neizdegt, bet atjaunot enerģiju un iedvesmu, ko sniegt sev un citiem?"

Noteikti tas ir nepieciešams ne tikai līderēm. Bet forumā pieteiktās runātājas, manuprāt ir līderes, un no viņām - esmu pārliecināta, uzzināsim, mācīsimies un iedvesmosimies!

Turpmāk iepazīstināšu sievietes ar lektorēm, kas varētu vairāk interesēt sievietēm 40 plus lasītājas!  Bet informāciju par visu pasākumu meklējiet mājas lapā www.forumslidere.lv , sekojiet Facebook: https://www.facebook.com/forumslidere/

Lai gan visas biļetes uz šo pasākumu tika ļoti ātri izpirktas, pat izveidojot papildus zonu dalībniecēm balkonā, tomēr vēl var pieteikties gaidītāju sarakstā. Gadījumā, ja atbrīvojas kāda vieta, kā dzīvē mēdz notikt, rodas iespēja piedāvāt šo vietu gaidītājām. Turklāt forumam varēs sekot tiešraidē un tas plaši tiks atspoguļots medijos.

Sekojiet informācijai!

Interviju ar foruma izveidotāju Solvitu Kabakovu lasiet ŠEIT >>

Forums Līdere 2019 tuvojas!