user_mobilelogo

Kura no mums (un kurš - tas attiecas arī uz vīriešiem!) gan nevēlas skaistus, kuplus un veselīgus matus! Bet pēc 40 gadu vecuma bieži mūs skar arī matu problēmas, paralēli visām citām veselības kaitēm. Pat tad, ja dzīve ir lieliska, jūtamies viedas un apmierinātas ar dzīvi, priecājamies un baudām dzīvi, kā tikai sievietes pēc 40 to prot - ja, paskatoties spogulī, vai uz matu sukā palikušajiem matiem, pārņem skumjas... Tā ir problēma, ko var risināt! Ja vien vēlamies tam veltīt pietiekoši daudz laika un naudas, kas nebūt nav kosmiska.

BYAS HAIR COMPLETER ir pasaulē pirmā patentētā profesionālās mājas skaistumkopšanas Hi-Tech matu kopšanas ierīce. Tāpat kā mezoterapijā, tas pats aktīvo vielu kokteilis, kas paplašina matu folikulu anagēnu augšanas fāzi, tiek nogādāts dziļākajos galvas ādas slāņos. Bet ar HAIR COMPLETER tas darbojas pavisam maigā, ādai draudzīgā, bet ļoti efektīvā veidā. Šis sensacionālais sasniegums matu terapijā ir iespējams, pateicoties patentētā IONTO-SONIC HAIR GROWTH TECHNOLOGY® izmantošanai, kam pamatā ir jonoforēze.

11.jūlijā viesnīcā Monika Centrum Hotel Riga, Elizabetes ielā 21 notiks biznesa seminārs "Jaunas patentētas tehnoloģijas matu atjaunošanā un jaunas tirgus iespējas".
Būs iespējas uzzināt:

  • kā ar mūsdienu tehnloģijām mājas apstākļos var atjaunot un uzlabot matu veselību un izskatu
  • kā IMUNE ReNewlife palīdz matu augšanai
  • redzēt un dzirdēt par reāliem piemēriem
  • saņemt atbildes uz jautājumiem un ieteikumus matu atjaunošanai
  • kā arī par biznesa iespējām šajā jomā.

Vieslektors un medicīniskais eksperts dermatoloģe Anete Ezeriņa

Ieeja pasākumā no plkst. 17:30. Biļetes cena: 5 Eur.

Pieteikties semināram

Be hairy-be happy

 

Rezultāta paraugs - vīrietim no Latvijas-

- pirms
- pēc 8 nedēļām
- pēc 1 gada

Jaunas tehnoloģijas matu atjaunošanā. Biznesa seminārs