user_mobilelogo

Tā kā visas biļetes jau ir pārdotas, šobrīd vēl ir iespēja pieteikties Gaidītāju sarakstā 

Forums Līdere- gaidītāju saraksts

Forums LĪDERE dibinātāja Solvita Kabakova: “Šogad mēs noteikti tiksimies!”.  

Esošā situācija pasaulē transformējusi teju visas nozares, savukārt pasākumu rīkotājiem jāpielieto savs radošums, lai plānoto varētu noorganizēt, ievērojot epidemioloģiskos norādījumus. Arī iedvesmas un izaugsmes pasākuma, grandiozākā gada notikuma sievietēm - Forums LĪDERE organizatoriem jādomā, kā apmeklētājām sagādāt drošus un vienlaikus neaizmirstamus un sievišķīgus svētkus. Tādi tie solās būt arī šogad, 17. septembrī, pulcējot ap 1000 apmeklētāju klātienē izstāžu centrā “Ķīpsala” un vēl vairākus simtus tūkstošu tiešsaistē.

  Septembrī plānotais Forums LĪDERE norisināsies jau ceturto reizi, kas liecina par to, ka tā ir lieliska tradīcija, kas jāturpina. Pasākuma dibinātāja Solvita Kabakova intervijā Tvnet atklāj, ka šobrīd rit aktīva gatavošanās pasākumam - jau notikusi lektoru tikšanās, tiek runāts ar māksliniekiem, notiek vienošanās par telpu iekārtojumu, ēdienkarti. Tāpat kā pērn arī šogad Forums LĪDERE norisināsies izstāžu centra “Ķīpsala” plašajās telpās, ļaujot ievērot epidemioloģiskās prasības. “ Pagājušajā gadā mēs pierādījām, ka spējam jebkuru telpu pārvērst iedvesmas oāzē, un es varu apsolīt, ka arī šogad būs “wow” efekts” - atklāj Solvita.

 

Forums Līdere- balva
Forums "Līdere" ir ieguvis prestižo Latvijas Pasākumu forums "Izcilības Balvu" kā 2020.gada IZCILĀKĀ KONFERENCE.

  Pasākuma dibinātāja uzsver, ka tiks darīts viss, lai pēc iespējas ikvienai interesentei, īpaši tām, kuras jau sen biļeti ir iegādājušās, būtu iespēja forumu apmeklēt. Vienlaikus līdzīgi kā, piemēram, kafejnīcās, kinoteātros, operā - pilnīgi droši, ka pasākumā bez ierobežojumiem varēs piedalīties tās dāmas, kuras uzrādīs derīgu Covid-19 sertifikātu. “ Visas 1000 biļetes ir pārdotas, un mēs vēlamies, lai tās emocijas, sajūtas, visu to, ko mēs gatavojam, dāmas var baudīt klātienē ” - turpina Solvita.  

Gluži kā iepriekš, arī 17. septembrī apmeklētājas visas dienas garumā gaidīs dažādi pārsteigumi - gan muzikāli, gan kulināri. Būtībā katru gadu kopīgais ir tikai Forums LĪDERE koncepts - grandiozs, iedvesmojošs pasākums. Viss pārējais, ieskaitot lektorus un tematus, atšķiras, sniedzot skatītājām iespēju atrast sev piemērotāko, aktuālāko un noderīgāko.  

Būtiski, ka šī gada pasākumā tiks runāts arī par līderību šajā sarežģītajā laikā. “Es domāju, ka tās klints sievietes laiks ir pagājis un bieži vien tas mūsu stiprums ir mūsu vājumā - kad mēs mācāmies gan lūgt palīdzību, gan to pieņemt. Ja cilvēks redz, ka tu vari būt pazudusi, izmisusi, bet pēc tam saņemties, smaidīt un ar pārliecību iet uz priekšu - tas dod vislielāko cerību ” - savas pārdomas par līderi mūsdienās atklāj Solvita.  

 

Informāciju sagatavoja: Keitija Krastiņa,
e-pasts: info@forumslidere

Atskats uz Forumu "Līdere" 2020 >>

Atskats uz Forumu "Līdere" 2019 >>

Intervija ar Solvitu Kabakovu, foruma "Līdere" izveidotāju >>