user_mobilelogo

 

L'Oreal Paris par savu skaistuma vēstnieci šogad nosaucis Sūzenu Sarandonu: viņa būs antinovecošanas līdzekļu seja. Ir vērts ieklausīties dažos viņas dzīves un laimīgas novecošanas principos.

S.Sarandona neprasa īpašu iepazīstināšanu. Trīs kinobalvas, tai skaitā "Oskars", vairāki desmiti veiksmīgu lomu filmās, trīs bērni un satriecoša dzīves filozofija- ir tas, kas parada katru šīs sievietes vārdu nozīmīgu un vērtīgu. 

 Sūzena Sarandona: kā novecot skaisti

1.Aizmirstiet par vecumu!

Iedomājieties manu pārsteigumu, kad es sapratu, ka šogad man paliks 70! Septiņdesmit? Man? Neticu! Ar vecumu es sāku rūpīgāk attiekties ja nu vienīgi pret līdzekļiem ar SPF (būtu labāk agrāk!), bet visā citā nekas nav mainījies. Sešdesmit gados es uztaisīju tetovējumus, par kādu vecumu var būt runa?!

Liekais svars, celulīts un neapmierinātība ar sava auguma aprisēm kļūst aktuālākas lietas ar gadiem. Sievietēm, kas sevi mīl un rūpējas par savu izskatu. Mums gribas būt skaistām ne tikai jaunībā, un tas ir dabiski. Tomēr dabīgā procesā sievietēm pēc 40 svars palielinās. Par to vairāk rakstā Liekais svars sievietēm pēc 40 - tā nav diagnoze.
Tomēr arī šī problēma mūsdienās ir risināma un ne jau ar drastiskām diētām vai dzelžainu treniņu grafiku, bet ar mūsdienu tehnoloģijām.

Tieva un bez celulīta ar Hi-Tech

Ceturtdien, 15.augustā  18:00 -21:00 viesnīcā MONIKA Centrum Hotel Riga, Elizabetes ielā 21 notiks skaistuma Hi-Tech konference "Atgūsti slaidumu viegli".


Būs iespējas uzzināt:

  • kā ar mūsdienu tehnloģijām mājas apstākļos vari uzveikt lieko svaru un celulītu;
  • kā IMUNE ReNewlife palīdz atjaunot slaidu augumu, paralēli visa organisma veselības stāvokļa uzlabošanai un nostiprināšanai;
  • redzēt un dzirdēt par reāliem piemēriem. Procedūru paraugdemonstrējumi tauku slāņa samazināšanai, celulīta līdzināšanai, nošļukušas ādas liftings;
  • saņemt atbildes uz jautājumiem un ieteikumus liekā svara samazināšanai;
  • kā arī par biznesa iespējām šajā jomā.

Ieeja pasākumā no plkst. 17:30. Biļetes cena: 5 Eur.

Vietu skaits ierobežots! Lai uzzinātu vairāk vai pieteiktos, rakstiet uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pieteikties semināram

Rezultāti ar Body lifter

 

 

 

Kad mēs kļūstam vecākas, mūsu ķermenis mainās, un mūsu mati nav izņēmums. Daudzas sievietes, gadiem ejot, pamana atšķirības savos matos, sākot no tekstūras izmaiņām līdz krāsai un biezumam. Bet kas ir pilnīgi normāla novecošanās procesa daļa un kurš ir nopietnāks signāls? Mēs runājām ar dažiem matu kopšanas speciālistiem, lai noskaidrotu, kāpēc šīs izmaiņas notiek, un ko mēs varam darīt, lai uzlabotu mūsu matu veselību, gadiem ejot. Kā mainās matu veselības stāvoklis pēc 40

Matu izkrišana

Ņemot vērā to, ka matu izkrišana var būt visnopietnākā pārmaiņa, ko jūs pamanāt, kad esat labākajos gados, sāksim ar to. Pirmkārt, ir svarīgi saprast, ka jūs neesat vienīgā, kam ir šādas problēmas. Matu izkrišanas problēma ir aktuāla ļoti daudzām sievietēm un vīriešiem, un apmēram pusei cilvēku pēc 50.

Bet kad matu izkrišana ir pārāk nopietna problēma? Ir pilnīgi normāli zaudēt 100 matus dienā, bet, kad augšanas periods kļūst pārāk īss, un mati izkrīt pārāk ātri, varat pamanīt pārmērīgu izkrišanu. Otra brīdinājuma pazīme, kas liecina par matu izkrišanu, ir, kad saņemat matus zirgastē, tā ir jūtami plānāka, vai arī matu sukā palikušie daudzie mati.

Kāpēc mūsu mati mainās līdz ar vecumu

Tātad neliela matu izkrišana ir normāla, bet kāpēc tā - kopā ar tekstūras izmaiņām mūsu matos - notiek vispirms? Šīs izmaiņas var būt ģenētiskas, bet jūsu uzturs, dzīvesveids un veids, kā kopjat matus, arī ir nozīmīgi faktori. Līdztekus tam, matu speciālisti skaidro hormonu līmeņa izmaiņas, kurām ir liela nozīme - grūtniecība, kontracepcijas līdzekļi un menopauze, kas var ietekmēt matu ciklu.

Ja jūs nemitīgi mainīsiet un izmēģināsiet dažādas diētas, ka tas varētu būt vēl viens iemesls jūsu matu izmaiņām. Lai iegūtu iespējami veselīgus matus, uzturā jālieto produkti, kas satur daudz B vitamīnu, kā arī biotīnu, cinku, dzelzi un E vitamīnu.

Un, protams, stress var nopietni ietekmēt jūsu matu veselību un kvalitāti. Ilgstošs vai spēcīgs stress vai slimība var piespiest ķermeni palēnināt matu augšanu, lai veicinātu citu orgānu darbību.

Matu veselība pēc 40

Vislabākais matu stāvoklis ir jaunībā, agrajos 20. Vēlāk, ap 30 gadu vecumu daudzas sievietes uzsāk ģimenes dzīvi, un grūtniecība, dzemdības un barošana ar krūti maina hormonus organismā, kas var būtisi ietekmēt matu ciklu, izraisot izkrišanu un lūšanu. Grūtniecība ietekmē arī eļļas dziedzerus, kas ieeļļo un mitrina matus, grūtniecības laikā matiem kļūstot spožākiem un skaistākiem, kam seko liela pārmaiņa pēc dzemdībām, kad mati kļūst blāvi un trausli.

40 gadi

Daudzas sievietes 40 gadu vecumā ir aizņemtas gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē, jo bieži ģimene un karjera konkurē uz laiku. Tā rezultātā rodas vairāk stresa un mazāk rūpju par sevi, kas savukārt ietekmē matus.

Matu saknes arī kļūst trauslākas un ir tendētas uz lūšanu, kad jums ir 40. Daudzas sievietes 40 gadu vecumā regulāri krāso matus, kas var sabojāt un vājināt matus vēl vairāk.

50 gadi

Daudzām sievietēm 50 gadu vecumā sākas menopauze, kas izraisa īsāku matu ciklu. Dažas sievietes šajā vecumā nosirmo un viņu mati ir trauslāki.

60 gadi

Šai laikā menopauze parasti ir beigusies, un tas nozīmē, ka daudzām sievietām kritīsies estrogēna daudzums un pieaugs testosterona līmenis. Testosterons var ietekmēt sieviešu folikulus tādā pašā veidā, kā dažiem vīriešiem. Ar 60 gadiem sievietes mati kļūst vēl trauslāki, tāpēc tik daudzas šajā vecumā izvēlas īsāka griezuma frizūru.

Kā saglabāt matus veselus

Ņemot vērā to, kā stress var ietekmēt mūsu matu augšanu, mums jādara viss iespējamais, lai saglabātu zemu stresa līmeni. Runājot par matu kopšanu, speciālisti iesaka tos mazgāt ik pēc trim vai četrām dienām, jo pārmērīga mazgāšana var noņemt matiem dabīgās eļļas, kas tiem nepieciešamas, un veicināt matu izkrišanu.

Vingrošana veicina vielmaiņu, un tas var palīdzēt arī matu augšanai. Speciālisti iesaka izvairīties no spēcīgām ķīmiskām procedūrām. Uzturā ieteicams lietot daudzveidīgus produktus, un matiem īpaši drauzīgie vitamīni un minerālvielas ir:

• biotīns (olu dzeltenumi, mandeles, lauku sviests, diedzējumi, u.c.)

• B grupas vitamīni (zaļie dārzeņi, rieksti, olas, gaļa, orgānu gaļa, sēnes, u.c.)

• selēns (brazīlijas rieksti, zivis, u.c.)

• cinks (austeres, ķirbju sēklas, indijas rieksti, orgānu gaļa, ingvera sakne, u.c.)

• dzelzs (gaļa, zaļumi, bietes, granātāboli, u.c.)

• C vitamīns (ogas, kivi, citrusi, zaļumi, kāposti, paprika, u.c.)

• D vitamīns (zivis, lauku sviests, olas, sēnes, saule)

• omega-3 taukskābes (zivis, lauku olas, valrieksti, linsēklas un to eļļas, u.c.)

• Olbaltumvielas (gaļa, olas, zivis, pākšaugi, proteīnu piedevas, u.c.)

 

 

26.aprīlī plkst.18:00 tirdzniecības centrā Elkor Plaza (Rīga, Brīvības gatve 201) notiks Baltijas valstīs pirmais Plus Size Fashion Trade Show. Pasākuma organizatori ir sagatavojuši tirdzniecības platformu, kur iepircēji no dažādām valstīm, kā arī apģērbu zīmolu pārstāvji, dizaineri, izplatītāji, modes eksperti un plus size segmenta apģērbu ražotāji varēs apspriest sadarbības iespējas. 

 

„Mūsu pasākuma mērķis ir paplašināt Latvijas vieglās rūpniecības uzņēmumu un dizaineru iespējas strādāt starptautiskajā tirgū,” stāsta pasākuma organizatore Katerina Strogonova (sociālā projekta VENERA dibinātāja, plus size modele, Miss Krievija plus size 2018). „Izpētot Latvijas šūšanas industriju, kā arī aptaujājot Latvijas šūšanas uzņēmumu vadītājus un dizainerus, mēs secinājām, ka tirdzniecības platformas izveide Latvijā ir ļoti aktuāla.” 

Līdztekus ērtam lietišķo pārrunu formātam, Plus Size Fashion Trade Show organizatori viesiem un dalībniekiem ir sagatavojuši modes skati, kurā piedalīsies vietējo un ārvalstu apģērbu ražotāju pārstāvji, tostarp Latvijas ražotājs Lamifa, Latvijas zīmoli Disegno EK, Rio Verti, Deja Fashion, Abiletti un itāļu zīmols Lizalu, kā arī notiks pirmā Plus Size Fashion Trade Show dalībnieku apbalvošanas ceremonija. 

Pasākumā piedalīsies iepircēji un modes industrijas pārstāvji no dažādām valstīm: vācu televīzijas kanāla Shopping Live - Austrumeiropā vislielākās televeikala studijas - iepirkumu un attīstības aģente Jūlija Sergejeva, Krievijas plus size iepircēju asociācijas pārstāve, aģentūras Plussize.Moscow dibinātāja Jeļena Akukve, tiešsaistes un bezsaistes tirdzniecības platformu http://madamshop.ru/ īpašniece Marina Jeskina, kā arī partneri no Nīderlandes, Norvēģijas un Dānijas. 

Ieeja brīva, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālr.: +371 29959046 vai elektronisko pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Rīgā notiks Baltijas valstīs pirmais Plus Size Fashion Trade Show

Rīgā notiks Baltijas valstīs pirmais Plus Size Fashion Trade Show

 

Skaistumkopšanas meistare un modele Sindija Džozefa (Cindy Joseph) iesaka:

1. Notīri sejas ādu ik vakaru pirms gulētiešanas

2. Nelieto sejas tīrīšanas līdzekļus no rīta; tikai atsvaidzini seju ar mazliet ūdens  

3. Ja pamosties ar taukainākām vietām uz sejas- izlīdzini to uz sausākajām vietām – tas ir dabīgi radies mitrinātājs tieši tev!  

4. Lieto ekoloģiski tīru, netoksisku mitrinātāju visām sava ķermeņa daļām. Nav nepieciešams lietot daudz dažādus mitrinošos krēmus (piemēram, acu krēms, sejas, kakla, nakts krēms, ķermeņa losjons utt.).  

5. Vismaz 15 minūtes katru dienu ļauj savai ādai saņemt sauli (ja tā ir pie debesīm).

6. Izvēlies maigus sejas kopšanas līdzekļus, nevis skrubjus un lobošu kosmētiku. 

7. Atceries, ka tava āda nolobās dabiskā veidā, nevajag lietot ķīmiskus attīrītājus, lai paātrinātu dabisko ciklu. (Klājošas attīrošas maskas lietošana ir OK). 

8. Investēšana tavā psihiskajā un emocionālajā veselībā ir labākā ādas kopšana, ko tu vari darīt. 

Sievietei pēc 40 vienmēr „mazāk ir vairāk”.

“Mūsu dzīves laikā mēs esam dzirdējušas tik daudz apgalvojumus par ādu, kas nav patiesi,” saka Sindija Džozefa.

„Viens no tiem ir apgalvojums, ka mums vajag tik daudz dažādu veidu krēmus: acu krēmu jutīgajai acu zonai, sejas krēmu sejai, citu- kaklam. Tad vēl lūpu balzāms, ķermeņa losjons, kāju krēms – un neaizmirsti, arī nakts krēms! Tā vienkārši nav patiesība.”

8 ādas kopšanas likumi sievietēm pēc 40

Avots: https://www.boombycindyjoseph.com