user_mobilelogo

 

L'Oreal Paris par savu skaistuma vēstnieci šogad nosaucis Sūzenu Sarandonu: viņa būs antinovecošanas līdzekļu seja. Ir vērts ieklausīties dažos viņas dzīves un laimīgas novecošanas principos.

S.Sarandona neprasa īpašu iepazīstināšanu. Trīs kinobalvas, tai skaitā "Oskars", vairāki desmiti veiksmīgu lomu filmās, trīs bērni un satriecoša dzīves filozofija- ir tas, kas parada katru šīs sievietes vārdu nozīmīgu un vērtīgu. 

 Sūzena Sarandona: kā novecot skaisti

1.Aizmirstiet par vecumu!

Iedomājieties manu pārsteigumu, kad es sapratu, ka šogad man paliks 70! Septiņdesmit? Man? Neticu! Ar vecumu es sāku rūpīgāk attiekties ja nu vienīgi pret līdzekļiem ar SPF (būtu labāk agrāk!), bet visā citā nekas nav mainījies. Sešdesmit gados es uztaisīju tetovējumus, par kādu vecumu var būt runa?!

 

2. Rūpējieties par ādu, bet nesarežģījiet sev dzīvi!

Es esmu tās paaudzes sieviete, kas cepa maizi un rūpējās par mājsaimniecību, tādēļ mani vairāk interesēja, ko es ēdu, nekā matu sakārtojums, epilācija vai sejas krēms. Un arī vārds "rutīna" attiecībā uz sejas kopšanu man vienmēr licies skumīgi. Es vienmēr attīru ādu, lietoju mitrinošus līdzekļus un aizsargkrēmu, bet negribu to saukt par rutīnu! Lai gan tagad man jāapzina visie šie desmiti burciņu un flakoņiņu "darba dēļ", pateicoties mūsu sadarbībai ar L'Oreal, un saprotu, ka tā ir atsevišķa jauna pasaule. Iespējams, ja es par to būtu sākusi domāt savos trīsdesmit, viss būtu savādāk, bet es arī tāpat esmu apmierināta ar to, kāda esmu šobrīd- acīmredzot, pateicoties gēniem.

3. Grims dienā, labs nakts krēms un... sekss

Ja arī es ar vecumu esmu ko svarīgu sapratusi, tad tas ir būt godīgai pret sevi un ... atļauties sev izklaidi! Tādēļ man liekas, ka daudz pareizāk ir izteikt sevi radoši caur grimu un matu krāsu, nekā injekcijām, kas maina tavu seju. Un atrast labu nakts krēmu. Ne tādēļ, lai "pagrieztu laiku atpakaļ" vai ko tādu fantastisku, bet tādēļ, ka daudz patīkamāk no rītiem pamosties bez grumbām uz sejas. Skaistums nāk no iekšpuses, bet svarīgi rūpēties par sevi arī no ārpuses. Tādēļ es nesmēķēju, cenšos nodarboties ar sportu, pareizi ēst un būt laimīga. Nu un sekss labi ietekmē ādas stāvokli, vai ne?

Sūzena Sarandona: kā novecot skaisti

 4.Visu var sākt no jauna.

Es zinu, ja man kaut kas nesanāk, es vienmēr atradīšu spēku atgriezties un sākt no jauna. Saprotiet, lai arī kas nenotiktu! Tas ir satriecošs atklājums, kas pilnībā maina attieksmi pret sevi. Dzīvē ir bijuši momenti, kad es vienkārši kritu un izdegu, bet es joprojām esmu šeit. Es jūtos laimīga. Laimīga katru rītu pamosties, būt mammai un vecmāmiņai, būt aktīvistei. Es cenšos biežāk teikt "jā", nevis "nē" un iet visās atvērtajās durvīs, un pēc tam vērot, kas tur notiks.

5. Sargājiet sevi

Gabriels Garsija Markess romānā "Mīlestība mēra laikā" teicis, ka vecumam nav nekādas nozīmes fiziskā pasaules saprašanā. Cilvēka būtība nemainās laika gaitā. Mūsu dvēsele ir mūžīga, tādēļ iekšējā pasaule paliek tāda pati jauna un enerģiska, kā kādreiz spēka gados. Saglabāt to tādu- pats svarīgākais.

Sūzena Sarandona: kā novecot skaisti

6. Smelieties spēku bērnos

Kad man jautā, ar kādu vārdu es sevi asociēju, es nesaku "aktrise" vai "sabiedriska darbiniece". Es saku- "mamma". Būt mātei - tas ir visgrūtākais un svarīgākais aicinājums dzīvē, un visspēcīgākais enerģijas avots. Mani bērni liek man smaidīt, un es uzskatu, tieši tas dara jebkuru sievieti skaistāku un ļauj justies jaunākai.

7. Dzīvojiet aizrautīgi

Trīsdesmit gados jaunība liek mums domāt, ka esam neuzvaramas, četrdesmit jūs saprotat, ka tā nemaz nav. Netērējiet laiku, mēģiniet iemācīties mazāk domāt par to, kā izskatāties, un pieņemiet sevi. Novecot skaisti- nozīmē būt tai, kas tu esi, labai vai sliktai, nekritizēt sevi. Mācieties no labiem piemēriem: Kristi Tarlingtona ir skaista ka iekšēji, tā ārēji. Vanesa Redgreiva izstaro drosmi, dvēseles spēku un siltumu. Man patīk sievietes, kas ir pārliecinātas par sevi un ar aizrautību dara savu darbu.

8. Pārsitiet rekordus!

Es jaunībā vispār netrenējos. Tagad es eju uz kardio treniņiem- es sāku, kad man bija 40, un vēlāk pievienoju boksu. Tas ļoti uzmundrina - dot sitienus pa labi, pa kreisi un tā ir lieliska emocionāla izlāde tiem, kas grib atlaist visas iekšējās vilšanās. Vēl es visiem iesaku pamēģināt ping-pongu, tas ir lielisks veids sevi pārbaudīt un izklaidēt. Staigājiet kājām pa pilsētu- tas ir interesanti un nav sajūtas, ka nodarbojieties ar sportu, bet ieguvums ir nenoliedzams. Ejiet uz koncertiem un dejām, dvēsele smalki sajūt mūziku. Galu galā, dejojiet virtuvē!

9.Ejiet tikai uz priekšu!

Es esmu iemācījusies visu, kas man apkārt- darbu, kolēģus, draugus, politiku un ekonomiku- uztvert kā dzīvu un pastāvīgi augošu organismu. To vajag pabarot emocionāli, tas pastāvīgi maina virzienu, tas ne vienmēr ir stabils un dažreiz, teikšu kā ir, šausmīgi liek vilties. Bet tas aug un mainās, un tas pats par sevi ir interesanti. Kā tikko jūs atrodat stabilitātes punktu un sakiet "Viss, esmu panācis, ko gribēju"- jūs iestrēgstiet tur, un tā ir kļūda. Domājiet labāk, ka tas ir nevis finiša punkts, bet jauna starta punkts, un visu laiku tiecieties uz priekšu. Pārmaiņās arī notiek dzīve.

 

 Avots: https://lady.mail.ru