user_mobilelogo

Brow B Bar paplašina savu darbību

2017.gada augustā studija Brow B Bar atvēra divus jaunus salonus. Tagad rūpes par uzacu un skropstu skaistumu piedāvā arī saloni Lāčplēša ielā 20a un t/c Spice (Lielirbes iela, 2.stāvs).

Pirmais specializētais Brow B Bar salons durvis Rīgā vēra 2015.gadā, kļūstot par pirmo Latvijā, kas sniedz šāda veida pakalpojumus. Šeit pieejami visi uzacu dizaina un krāsošanas veidi. Kopš tā atvēršanas salons guvis lielu atsaucību – koptām uzacīm un profesionālam grimam mūsdienās tiek piešķirta īpaši liela nozīme.  

 

Brow B Bar uzacu skaistuma studija strādā kā ekspressalons, kas ļauj ikvienam klientam ātri, bet ar nepieciešamo vērību iegūt labāko uzacu formu, kā arī īsā laikā tikt pie aktuāla un profesionāli veidota grima, lai pienācīgi sagatavotos svarīgam notikumam vai tikšanās reizei.

Līdzās ierastajam piedāvājumam – uzacu modelēšanai, krāsošanai un grimam – sertificēti speciālisti visos salonos veic uzacu mikrobleidingu, skropstu apjoma palielināšanu un laminēšanu. Brow B Bar salonā, kas atrodas tirdzniecības centra Spice 2.stāvā, pieejami arī manikīra speciālista pakalpojumi. Svinot salona atklāšanu, līdz augusta beigām apmeklētājus gaida īpašie piedāvājumi un atlaides.

Papildu informācija: 28656785

Salonu adreses: Rīga, Lāčplēša, 20A; t/c Spice, Lielirbes 29, 2.stāvs

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/browbbar/?fref=ts

+ 371 25 70 22 25

+ 371 25 97 50 97

Brow B Bar paplašina savu darbību

 

Salons Lāčplēša ielā 20a

 

Brow B Bar paplašina savu darbību

Salons t/c Spice (Lielirbes iela, 2.stāvs)

loading...