user_mobilelogo

Liekais svars, celulīts un neapmierinātība ar sava auguma aprisēm kļūst aktuālākas lietas ar gadiem. Sievietēm, kas sevi mīl un rūpējas par savu izskatu. Mums gribas būt skaistām ne tikai jaunībā, un tas ir dabiski. Tomēr dabīgā procesā sievietēm pēc 40 svars palielinās. Par to vairāk rakstā Liekais svars sievietēm pēc 40 - tā nav diagnoze.
Tomēr arī šī problēma mūsdienās ir risināma un ne jau ar drastiskām diētām vai dzelžainu treniņu grafiku, bet ar mūsdienu tehnoloģijām.

Tieva un bez celulīta ar Hi-Tech

Ceturtdien, 15.augustā  18:00 -21:00 viesnīcā MONIKA Centrum Hotel Riga, Elizabetes ielā 21 notiks skaistuma Hi-Tech konference "Atgūsti slaidumu viegli".


Būs iespējas uzzināt:

  • kā ar mūsdienu tehnloģijām mājas apstākļos vari uzveikt lieko svaru un celulītu;
  • kā IMUNE ReNewlife palīdz atjaunot slaidu augumu, paralēli visa organisma veselības stāvokļa uzlabošanai un nostiprināšanai;
  • redzēt un dzirdēt par reāliem piemēriem. Procedūru paraugdemonstrējumi tauku slāņa samazināšanai, celulīta līdzināšanai, nošļukušas ādas liftings;
  • saņemt atbildes uz jautājumiem un ieteikumus liekā svara samazināšanai;
  • kā arī par biznesa iespējām šajā jomā.

Ieeja pasākumā no plkst. 17:30. Biļetes cena: 5 Eur.

Vietu skaits ierobežots! Lai uzzinātu vairāk vai pieteiktos, rakstiet uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pieteikties semināram

Rezultāti ar Body lifter