user_mobilelogo

No 7. līdz 8. martam Rīgā, iepirkšanās un izklaides centrā AKROPOLE, norisināsies EXPO BEAUTY MEETUP – viens no lielākajiem un spilgtākajiem pasākumiem, kas veltīts skaistuma industrijai. Šogad pakalpojumus un kosmētikas preces savos stendos piedāvās vairāk nekā 100 zīmolu no Itālijas, Šveices, Izraēlas, Spānijas, Somijas, Dienvidkorejas un citām valstīm. Izstādes viesus gaida prezentācijas, meistarklases un ekskluzīvi piedāvājumi.

Katru gadu EXPO BEAUTY MEETUP vienuviet pulcē praktiski visas skaistuma industrijas jomas – no dekoratīvās kosmētikas ražošanas līdz estētiskajai medicīnai. Izstādes apmeklētāji varēs izmēģināt un iegādāties kosmētikas jaunumus, dažādas procedūras un profesionālus instrumentus, iepazīties ar kosmetologa, SPA speciālistu piedāvājumiem, kā arī uzzināt vairāk par skaistuma zinātni no profesionāļiem.


EXPO BEAUTY MEETUP 2020 piedalās daudzi zināmi skaistuma industrijas pārstāvji: lāzerdermatoloģijas klīnika Era Esthetic, matu kopšanas un ārstnieciskās kosmētikas zīmoli Lisap Milano, Revlon, Helen Seward un Four Reasons, lielākie Korejas kosmētikas mazumtirgotāji Mimiko, Viktorystar un Skinprof, profesionālās kosmētikas un materiālu veikals Beautyfor, minerālkosmētika Mii Cosmetics, Tricollagen (kolagēns un peptīdi), Coldumarine un Agetis Supplements, Baltic Beach Hotel & SPA, SPA Tervis, Biofarmacija (Šveices līdzekļi matu veselības uzturēšanai), Smilebar un Onlysmile (saudzīga zobu balināšana), POSH dekoratīvā kosmētika, CANNI preces manikīram, Fake Bake pašiedeguma līdzekļi, Dalina Piece of Israel kopšanas kosmētika ar Nāves jūras minerāliem un citi.

Expo Beauty 2020


7. martā projekta “Šanele manā galvā” ietvaros pazīstamie Latvijas imidža dizaineri Viktorija Poļeckiha un Viktorija Fjodorova uzstāsies uz EXPO BEAUTY MEETUP skatuves ar performanci “Spilgtā Es”, kur viņas uzskatāmi parādīs, cik ātri un efektīgi apģērbs, grims un frizūra var mainīt sievietes tēlu.


7. martā frizieri Tatjana Jerofejeva, Maija Kesmina un Roberts Reidzāns pastāstīs par pareizu matu kopšanu mājas apstākļos un parādīs, cik ātri un vienkārši ar pieejamiem līdzekļiem var ideāli ieveidot matus.


7. un 8. martā ar savām zināšanām dalīsies Ella Bačarova – aktīva ikgadējā EXPO BEAUTY MEETUP dalībniece, vizāžiste, PMU māksliniece un skaistuma studijas BELKA dibinātāja.


7. un 8. martā EXPO BEAUTY MEETUP pirmo reizi uzstāsies arī Latvijas Profesionālās jogas federācijas un atveseļošanās prakšu speciālisti. Viņi demonstrēs veselības stāvokļa ekspress diagnostiku un pastāstīs par holistiskām atveseļošanās metodēm.


8. martā populārākais Latvijas organiskās kosmētikas zīmols Madara Cosmetics uz skatuves demonstrēs savu pavasara grima versiju. Vienlaicīgi uzstāsies divi vizāžisti. Visiem atnākušajiem zīmols sagādās patīkamas dāvanas.


EXPO BEAUTY MEETUP ikgadējais partneris žurnāls “Ļubļu!” apmeklētājiem ir sagatavojis plašu programmu. Sākot no 7. marta plkst. 11:00 viesi varēs piedalīties defilē konkursā un izmēģināt veiksmi tiešsaistes viktorīnā. Organizatori ir sagatavojuši arī daudzus citus pārsteigumus. Turklāt visas izstādes dienas būs pieejams bezmaksas ekspress meikaps, stilistu un permanentā meikapa bezmaksas konsultācijas un SPA School speciālistu masāžas.

Par kafijas pauzi EXPO BEAUTY MEETUP 2020 laikā rūpēsies Caif Cafe ar īpašiem piedāvājumiem stendā pie skatuves. 

EXPO BEAUTY MEETUP 2020 – vislabākā vieta dāvanām un svētku noskaņojumam! Uzticiet rūpes par skaistumu un veselību profesionāļiem!


Izstādes darba laiks: 2020. gada 7.-8. marts no 10:00 līdz 22:00
Ieeja bez maksas.
Sīkāka informācija par dalībniekiem un viņu aktivitātēm vietnē http://expobeauty.lv/lv/programma-2/
Pasākuma FB lapa: https://www.facebook.com/events/2560402324044642/

Papildu informācija:
Alīna Beļenkina, +371 29510220, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
https://www.facebook.com/expobeauty.lv/