user_mobilelogo

Vēlos padalīties ar vēl kādu, nu jau pusotru gadu vecu atklājumu sev. Tā ir BYAS skaistumkopšanas sistēma, ko sāku izmantot pati savā ikdienā, gan arī piedāvāju veikt procedūras citām sievietēm. Tā kā sakarā ar krīzi vācu uzņēmums Wellstar šobrīd nespēj nodrošināt regulāras produktu piegādes, šī aizraušanās no privātā biznesa kļuvusi par hobiju, un ar prieku turpinu sejas procedūras savā ikdienā, jo esmu pārliecinājusies, ka efekts ir! Pastāstīšu par pamatprocedūru ar jonoforēzi, ko joprojām piedāvāju arī veikt kā maksas pakalpojumu, bet pie klientes mājās. Tā ietver dziļo sejas tīrīšanu, mitrināšanu un pabarošanu.

Skaistumkopšana sievietēm virs 40

Kas ir ādas dziļā attīrīšana?

Ko mēs saprotam ar dziļo attīrīšanu? Sākšu ar to, ka kosmetologi, piedāvājot dziļo attīrīšanu, ar to domā ādas virskārtas skrubēšanu, tīrīšanu, pumpu izspiešanu. Līdz ar to tā tik un tā ir tikai virskārtas tīrīšana. Kā jau vasaras sākumā kādā no Byas semināriem stāstīja kosmetoloģe no Somijas Karita Kuntsi ar 40 gadu stāžu skaistumkopšanā, ādas skrubēšana, pat ar īpaši advancētām metodēm, vienkārši pārnes netīrumus, make-up atliekas no vienas virskārtas vietas uz citu. Ādas poras ir bloķētas un nekādi līdzekļi netiek dziļumā! Āda kļūst tīrāka tikai plānā virskārtas daļā, un tas ir nepietiekoši.

Cilvēka āda sastāv no vairākiem slāņiem:

  • Epiderma (redzamā ādas virskārta, atmirušās šūnas), kas vēl sastāv no 5 slāņiem, ko sīkāk neaplūkosim.
  • Derma – ādas vidējais slānis. Dermas galvenās šūnas ir fibroblasti (sintezē kolagēnās un elastīgās šķiedras), makrofāgi (piedalās imunoloģiskajās reakcijās), tuklās šūnas (sintezē bioloģiski aktīvas vielas, piemēram, heparīnu un histamīnu, kas piedalās iekaisuma procesā). Tieši šeit notiek novecošanās procesi, uzkrājas piesārņojums un brīvie redikāļi
  • Hipoderma – tā nav daļa no ādas. Tas ir zemādas tauku slānis, kas atrodas starp dermu un saistaudiem. Galvenās šūnas ir fibroblasti, makrofāgi, tauku šūnas. Tā piešķir ādai zināmu kustību un ir arī organisma tauku depo (50% organisma tauku atrodas zemādā). Zemādas muskuļu slānis.

Ādas uzbūve

Līdz pat 90% pirmo redzamo ādas novecošanās pazīmju izraisa ārēji faktori (dzīvesveids un vide), nevis gēni vai gluži vienkārši laiks. Šo mehānismu sauc par ārējo novecošanos un tā atstāj milzu ietekmi uz to, kā mēs izskatāmies. Šī tipa novecošanās cieši saistīta ar brīvajiem radikāļiem un to destruktīvo ietekmi uz ādu.

Kas ir brīvie radikāļi?

Brīvie radikāļi ir izteikti reaktīvas skābekļa molekulas, kurām trūkst viena elektrona – šis iztrūkums padara tās strukturāli nestabilas. Cenšoties atgūt stabilitāti, brīvie radikāļi mijiedarbojas ar citu netālu esošu ādas šūnu, kolagēna vai DNS molekulām, lai atņemtu tām pašiem trūkstošo elektronu. Diemžēl šis process turpinās un atkārtojas atkal un atkal no jauna, izraisot destruktīvas ķēdes reakcijas, ko sauc par oksidatīvo stresu.

Brīvos radikāļus masveidā producē dažādi vides faktori, piemēram, piesārņojums un radiācija, īpaši negatīvi ietekmējot atsegtās ādas zonas – seju, kaklu un rokas. Oksidatīvo stresu lielā mērā veicina arī dzīvesveida paradumi (smēķēšana, neveselīga diēta u. tml.) un dažādas bioķīmiskas reakcijas mūsu ķermenī, ko izraisa slimības vai, piemēram, smaga aerobā slodze.

Rūpējies par to, lai uzņemtu dažādu veidu antioksidantus gan ar uzturu, gan kosmētikas līdzekļiem. Dod priekšroku formulām, kuru sastāvā ir dabīgas, aktīvas vielas, kas spēj neitralizēt brīvos radikāļus. Ēd gudri – svaigu, dabīgu, krāsainu ēdienu, – lai nodrošinātu sev antioksidantiem bagātu diētu. Augu, ogu un dārzeņu krāsa bieži vien norāda uz konkrētu antioksidantu klātbūtni tajos (sarkana un dzeltena liecina par kartenoīdiem, zila – par antocianīniem u. tml.). Cik vien iespējams, izvairies no pilsētvides piesārņojuma. Piesārņots pilsētas gaiss var būt pat 3000 reižu kaitīgāks nekā tabakas dūmi – it sevišķi karstās dienās, kad toksīni turas sevišķi zemu.

Kā atbrīvot ādu no brīvajiem radikāļiem?

Te nāk palīgā jonoforēze. BYAS sejas lifteris ar jonoforēzi palīdzēs atbrīvoties no visa liekā un kaitīgā, kas uzkrājas ādas dziļākā slānī, dermā, izmantojot jau sen visiem pazīstamu dabas likumu – pretējie poli pievelkas!

Netīrumi ādā ir saistīti ar pozitīvi lādētām ūdens molekulām ādā. Lai dabūtu tos ārā no ādas dziļākā slāņa, sejas lifteris izmanto negatīvi lādētu jonoforēzi. Šādā veidā netīrumi dažu minūšu laikā, izmantojot Detox serumu un lifteri, tiek izvilkti ārā, gluži kā ar magnētu. Ko nav iespējams panākt ar visdārgākiem skrubjiem. Bez dziļās poru tīrīšanas netīrumu daļiņas un pūtītes aizsērēs ādu un, iespējams, izraisīs vēl vairāk grumbu.

Kāpēc pēc Detox + Clean āda nepaliek sausa kā pēc attīrošajām maskām?

Veicot dziļo attīrīšanu ar Byas sejas lifteri un jonoforēzi, izmantojam Detox serumu, kas ir jonizēts. Šis serums ir īpaši radīts kā pirmā fāze no holistiskās BYAS vairākfāžu sistēmas, un kopā ar sejas lifteri tas palīdz ādu ideāli sagatavot, lai tā vislabāk varētu uzņemt un absorbēt aktīvos ingredientus nākamajās fāzēs, piemēram hialuronskābi vai galvanisko masku. Tā kā jebkuras attīrīšanas laikā tiek zaudēts mitrums, šī seruma sastāvā ir divas svarīgas sastāvdaļas:

  • Brūno alģu ekstrakts – palīdz atjaunot mitrumu ādas augšējos slāņos un saglabāt elasticitāti;
  • Īpašais NMF Faktors – uztura mitrumu ādā.

Dziļā tīrīšana notiek ar pirmo sejas liftera programmu CLEAN, izmantojot Bionic Detox Serumu. Tas pirms liftera ieslēgšanas jāuzliek uz pieres, vaigiem un zoda burtiski pa pilītei, bet noteikti jāatceras, ka pēc 3 minūtēm, kas ir optimālais ieprogrammētais laiks CLEAN programmai, sejas āda rūpīgi jānotīra. Ja izvilktie netīrumi un brīvie radikāļi (pat ja navacīm saskatāmi!) netiks notīrīti, ar nākamo jonoforēzes programmu (NUTRI) var tikt rūpīgi ievadīti atpakaļ! 

Kādām ādas problēmām attīrīšana palīdz?

  • pumpas/akne kas ir izplatītākā ādas problēma vecumā no 15 līdz 50 gadiem
  • iekaisums,
  • izvelk ārā brīvos radikāļus – pretnovecošanās efekts – grumbas,
  • neveselīga, nogurusi ādas krāsa, „pleķainums”,
  • izteiktas poras, melnie punkti.

Sejas mitrināšana

Nākošais solis ir sejas ādas mitrināšana ar hialurona serumu, un arī šeit galvenais ir tas, ka hialuronas ar jonoforēzi un sejas lifteri tiek ievadīts ādas dziļākajā slānī, kas ar krēmiem nav iespējams. 

Āda tiek intensīvi apgādāta ar BYAS BIONIC hialurona serumu, izmantojot sejas liftingu ar jonoforēzes palīdzību. Serums ir pieejams trīs variantos, lai tas atbilstu ādas individuālajām vajadzībām. Katrā serumā kā ekskluzīvs aktīvo sastāvdaļu komplekss ir bāze, kas sastāv no ļoti efektīvas bimolekulāras hialuronskābes ar specializētu molekulāro struktūru. Tas satur arī īpašu piedevu aktīvo sastāvdaļu kompleksu.

BYAS BIONIC hialurona serums - REGULAR

Risinājums, lai mitrinātu un aizsargātu jaunāku ādu (līdz 30 gadiem)

Tam ir lielāka lielo molekulu koncentrācija un mazāka mazo molekulu koncentrācija. Plus: īpašs aminoskābju komplekss ar tokoferolu, prolīnu, arginīnu, alanīnu un serīnu - īpaši labvēlīgs brīvo radikāļu apkarošanai, lai novērstu priekšlaicīgu kolagēna izsīkšanu vecumdienās.

BYAS BIONIC hialurona serums - ADVANCED

Jūsu labākā izvēle, atjaunojot un uzlabojot vidēja vecuma ādu (30-49 gadi)

Tajā ir gan lielo, gan mazo molekulu koncentrācija vidējā līmenī. Turklāt īpaša tetrapeptīdu kombinācija cīņai pret brīvajiem radikāļiem. Tas efektīvi aktivizē fibroblastus, lai atkal ražotu kolagēnu un elastīnu un pilnībā papildinātu Hialurona krājumus. Īpaši labvēlīgs visu veidu sīko grumbu mazināšanai un aknes plankumu veidošanās kavēšanai.

BYAS BIONIC hialurona serums - PREMIUM

Jūsu labākā izvēle vecākas (50 gadu vai vecākas) ādas atjaunošanai un pārstrukturēšanai.

Tam ir zemāka lielo hialurona molekulu koncentrācija un augstāka mazo molekulu koncentrācija. Papildus īpaša A, C, E vitamīnu kombinācija, lai paātrinātu šūnu dalīšanos un atjaunotu noplicināto ādas struktūru un maksimāli uzpildītu Hialurona rezerves ādā!

Pēc ādas mitrināšanas ar jonoforēzes programmu Nutri, ar rokām tiek iestrādāts atjaunojošs pretnovecošanās krēms ar liftinga efektu.

Ja interesē pieteikties uz šo procedūru (cena: 25 Eur), sazinieties pa e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai  aizpildiet anketu ŠEIT >>

Sejas procedūra