user_mobilelogo

Ja jums ir virs 40, tad arvien grūtāk atrast piemērotu peldkostīmu, jo figūra nav vairs tāda, ka agrāk. Bet nav vērts skumt, peldkostīmi mūsdienās ir tik dažādi un var palīdzēt noslēpt nepilnības.  Pārāk bieži sievietes baidās atļauties skaistu peldkostīmu, ja nejūtas tajā seksīgi vai nav drošas par sava auguma izskatu. Ir vērts palasīt un uzzināt, kāda stila peldkostīms būtu piemērotāks tieši jūsu auguma īpatnībām, lai varētu izvēlēties labāko un tajā justies skaista un izbaudīt vasaru un savu sievišķību!

Pašlaik topā ir peldkostīmi ar bārkstīm un volāniem. Tie ir lieliski piemēroti gan, lai noslēptu kādas auguma nepilnības, gan lai izceltu labāko. Volāni noderēs trauslākām sievietēm, lai radītu iespaidu par lielāku kuplumu.

Peldkostīmi ar bārkstīm un savilkumiem

Lai gan melni peldkostīmi vienmēr ir topā, šosezon triumfē spilgtās krāsas. Aktuālas ir apdrukas ar acteku motīviem. 

Daudzām sievietēm virs 40 lielākā problēma ir noslēpt vēderu. Patiesībā tas ir vienkāršāk, nekā daudzi domā, un tas nenozīmē tikai melnas krāsas valkāšanu. Izvēloties peldkostīmu, kas noslēptu vēderu, jāņem vērā:

1) Raksti- dažādi ornamenti un ziedu raksti novērš uzmanību no problēmzonas;

2) Rišas, ieloces un burzījuma efekts palīdzēs efektīvi noslēpt vēderu;

3) Dziļš izgriezums - lielisks veids, kā novirzīt skatienu uz augšu.

Smagnējām sievietēm vajadzētu izvēlēties peldkostīmu, kas novirza uzmanību no pleciem, krūtīm un vēdera uz lejasdaļu, piemēram, vienkārša augšdaļa ar dekoratīvu apakšmalu. Jāizvairās no horizontālām līnijām virs vidukļa līnijas, kas padarīs krūtis vizuāli lielākas, ja vien tas nav jūsu mērķis. Ka ar mazu krūšu īpašniecēm? Mēdiji liek mums domāt, ka vienīgi lielas krūtis izskatās pievilcīgi peldkostīmā. Tā nebūt nav. Augumam ar nelielām krūtīm labi izskatīsies peldkostīms ar rišām, volāniem, horizontālām ielocēm, kas radīs iespaidu par pilnīgākām krūtīm. Lieliski derēs gaišas krāsas un līnijas.

Peldkostīmi sievietēm 40+

Dažādu augumu tipu sievietēm, bet īpaši-pilnīga auguma īpašniecēm, pēdējos gados ļoti populāri ir tankini peldkostīmi. Tie nav tik pieguļoši un lieliski slēpj lieko. Tomēr, ja jums ir smilšu pulksteņa tipa figūra, labāk ieteicami bikini  tipa peldkostīmi.

Viena no problēmām- lieli gurni, tomēr tā ir daļa no nobriedušas sievietes ķermeņa, kas atšķir jūs no meitenes. Ja gurni šķiet par lieliem, ieteicami peldkostīmi ar svārciņiem vai pludmales kleitas, un augšdaļai jābūt pietiekoši izteiksmīgai, lai pievērstu skatienu uz augšu no gurniem un dibena.

Ja problēma ir īss augums un īsas kājas, parasti tas tiek risināts ar augstu papēžu palīdzību, bet šajā gadījumā peldkostīms un augstpapēžu kurpes nebūs risinājums, ja vien neiet runa par kādu skaistumkonkursu...Palīdzēs vertikālas apdrukas, v-veida izgriezumi, vertikālas kontūras un līnijas, kas vizuāli pagarina augumu.

Meklējot peldkostīmu, izvēlieties ne pārāk plānu, pietiekoši elastīgu audumu. Dažādas siksniņas un rotājumi izskatās jauki bildēs, bet valkājot var tikai radīt diskomfortu un dažādus dīvainus iesauļotus zīmējumus uz ādas. Lai veicas peldkostīma izvēlē!

Peldkostīmi sievietēm 40+