user_mobilelogo

1. Ponijs ir jūsu draugs.

Šeit runa ir protams, ne jau par jauko zirdziņu, bet matu griezumu, kas nosedz pieri :) Ar gadiem tam ir arvien lielāka nozīme. Ne tikai tādēļ, ka mati uz pieres spēj aizsegt grumbas, bet tas arī veiksmīgi nomaskē matu līniju, kas varbūt neizskatās tik ideāli kā jaunībā, samazina platu pieri un rada jaunības atspulgu jūsu sejā. Protams, tas nevar būt pārāk īsi apgriezts, un tam nav jābūt ļoti taisnam. Vispiemērotākie būs uz vienu pusi vai mazliet asimetriski griezti ponij.

2. Jādraudzējas ar matu krāsu.

Lai gan jūsu izvēle ir skaisti nosirmot, tomēr, ja vēlaties ilgāk saglabāt jaunāku izskatu, tomēr labāk ir tos krāsot. Svarīgākais ir izvēlēties vispiemērotāko krāsu! Galvenais likums: jo vecākas mēs kļūstam, jo gaišāks matu tonis! Protams, ir izņēmumi, kad sievietes gados izskatās satriecoši ar tumšas krāsas matiem, bet leilākā daļa vecāku sieviešu labāk izskatās ar kādu toni gaišākiem matiem.

 

3. Nenēsājiet matus ar celiņu pa vidu.

Tas izskatās mazliet smagnēji un izceļ tās jūsu sejas daļas, kas nav simetriskas. Pāršķiriet matus uz to sejas pusi, kas jums patīk labāk!

4. Atrodiet sev vislabāko un piemērotāko frizieri un pieturieties pie tā.

Tas nebūt nav viegli - atrast labu un sev piemērotu frizieri! Tam būtu jābūt profesionālam sava aroda speciālistam ar viedokli, kas pazīst un izprot jūsu personību, ne tikai izskata īpatnības, un kas spēj jums dot jaunas idejas. Lieliski, ja matu sakārtojums regulāri tiek atjaunots un pamainīts. Ar labu frizieri jūs vienmēr izskatīsieties labi!

5. Jūsu matiem jābūt "dzīviem"!

Pārliecinieties, ka jūsu matu sakārtojums ir brīvs, kustīgs, nevis iestīvināts un sastindzis! Citādi izskats mazliet velk uz "pavecas dāmas" imidžu.

6. Rūpējieties par matiem!

Ar gadiem mati kļūst plānāki, trauslāki un izskatās blāvāki. Regulāri lietojiet matu kopšanas līdzekļus, kas jums pieejami, lai uzturētu matus koptus, veselīgus un mirdzošus. Stipriniet matu saknes un galvas ādu arī no iekšpuses, lietojot sabalansētus uztura bagātinātājus, ka piemēram, Cheviton.

Vairāk par iespēju iegādāties uztura bagātinātājus >>

7. Izmēģiniet kaut ko pilnīgi jaunu.

Ja jūsu mati kļūst plānāki un jūs neapmierina, izmēģiniet kaut ko pilnīgi jaunu, kā pieaudzēti mati, parūkas vai šinjoni.

Frizūras sievietēm virs 40

No kā izvairīties matu sakārtojumos sievietēm virs 40?

Lai arī pēc 40 gadiem mēs vēlamies būs pievilcīgas, iekārojamas un dažreiz arī - neprātīgas, tomēr jāievēro dažas lietas, ja nevēlamies panākt pretējo efektu vai vēl sliktāk, izskatīties smieklīgi. Lai cik jaunas arī jūtamies sirdī, 40 gados nevar atļauties visu to, ko 20 gadu vecumā!

1. Nekrāsojiet matus pelēkblondus!

Šim tonim ir pelēki vēsās nokrāsas, kas liek izskatīties jūsu matiem gandrīz sirmiem, turklāt vēsie toņi liks jūsu sejai izskatīties blāvākai. To, protams, var kompensēt ar dekoratīvo kosmētiku, bet tas nebūs labākais risinājums...

Tā vietā labāk izvēlieties toni ar siltu nokrāsu- siltie toņi dara seju jaunāku un dzīvīgāku.Frizūras sievietēm virs 40

2. Izvairieties no pārāk gariem matu griezumiem.

Ar nedaudziem izņēmumiem, kad gari mati sievietēm gados izskatās teicami, lielākoties pēc 40 gadu vecuma gari, taisni mati izskatās nepiemēroti, it sevišķi, ja tie nav ļoti veselīgi un biezi vai jums ir garena seja. Ja mati ir veselīgi un jūsu seja apaļas formas, varētu būt piemērots garāks griezums, mazliet lokaini mati, bet lielākajā vairumā gadījumu vēlams izvēlēties īsāku griezumu.

3. Neizvēlaties ļoti sarežģītu griezumu

Tas var izskatīties ļoti labi, izveidots pie friziera, bet ja jums ikdienā nav iespējas tāpat ieveidot matus mājās, tad labāk tomēr vienkāršāka frizūra, ko var sakārtot mājās saviem spēkiem. Tas gan attiecas uz visu vecumu sievietēm.

4. Nenēsājiet bizes vai zirgastes!

Lai arī jums būtu gari un veselīgi mati, šādi sakārtoti tie būs kā kliedzoša un izmisīga vēlme izskatīties kā jaunībā, lai gan būtu jānovērtē jūsu šībrīža skaistums un jānēsā atbilstošāks matu sakārtojums. Gariem matiem drīzāk piemēroti būs uz augšu saņemti mati.

Frizūras sievietēm virs 40