user_mobilelogo

Mūsdienās laikam vairs nav jāpierāda, ka arī uztura bagātinātāji un vitamīni spēj krietni uzlabot cilvēka pašsajūtu, veselību un izskatu. Bet - ak, Dievs, kā lai izšķir milzīgajā piedāvājumu un reklāmu jūrā un atrod tiešām labas kvalitātes produktu, kas reāli palīdz justies labāk un uzlabot veselības stāvokli? Diemžēl šodien dažādu uztura bagātinātāju un vitamīnu kompleksu ir ļoti daudz un ne visi ir kvalitatīvi un pietiekoši izpētīta to iedarbība.

Tādēļ liels pārsteigums man bija FitLine produkti un pati kompānija, kas ir stabila un joprojām augoša. Kompānija PM International AG ir viena no lielākajām kompānijām Eiropā, kas darbojas skaistuma un veselības jomā un piedāvā augstvērtīgu uztura papildinājumu (sērija FitLine Premium) un kosmētiku (sērija FitLine Skin Premium) un ir lielākā Tīkla Mārketinga kompānija Vācijā kopš 2015.gada. Kompānijas produkti ir ļoti augstu novērtēti un PM-International ir ārkārtīgi lepna, ka pilnīgi visi FitLine dabīgo izejvielu produkti atrodas slavenajā Ķelnes antidopinga produktu sarakstā. Šos produktus izmanto pasaules līmeņa sportisti, kas izvēlas tīru sportu bez dopinga.

FitLine produkti veselībai un skaistumam!

Es jau sen esmu nolēmusi dzīvot ilgi un veselīgi, kaut vai tikai tādēļ, lai pēc ilgāk būtu vesela, skaista un enerģijas pilna mamma saviem bērniem, un man nav aizspriedumu pret uztura bagātinātājiem, ja tie ir tiešām kvalitatīvi un tik daudz cilvēku un pat profesionāli sportisti var liecināt par lieliskiem rezultātiem - visā pasaulē! Un man nav aizspriedumu pret tīkla mārketingu, jo zinu, ja kompānija ir godīga, ir lieliskas iespējas strādāt pēc savām iespējām un saņemt papildus ienākumus. 

FitLine produkti veselībai un skaistumam!

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it." target="_blank">FitLine produkti veselībai un skaistumam!