user_mobilelogo

Daudzas no mums ir dzirdējušas un zina, ka starp nekontrolētu ēšanu (un tātad arī uzbarošanos) un stresu ir cieša saistība. Bet es līdz šim nebiju saskārusies ar metodēm, kas palīdz risināt šīs abas problēmas kompleksā. Dr. Inese Millere ar savu mājas lapu, rakstiem žurnālā UNA, un on-line semināru kursiem interesanti un saprotami stāsta par sakarībām starp sievietes pēc 40 psihisko un garīgo labsajūtu un figūras uzturēšanu formā.

• Vai tad, kad Tu pārleci 40 gadu atzīmei, Tavs viduklis sāka kļūt pilnīgāks, parādījās liekais svars uz vēdera un zaudēt svaru ir kļuvis bezgala grūti?

• Vai stresa situācijas Tev roka stiepjas pēc salda un garšīga?

• Vai pat tad, ja Tu „neko tādu neēd”, liekais svars nāk klāt un prom neiet?

• Vai Tu esi izmēģinājusi diētas, lai saprastu, ka sievietei pēc 40 tās vairs nedarbojas?

• Vai skatoties spogulī Tev nepatīk tas ko Tu redzi?

 

Tā nenotiek tikai ar Tevi: neskaitāmas sievietes vecumā pēc 40 piedzīvo svara pieaugumu, un liekie kilogrami uzkrājas noteiktā vietā -- priekšā un centrāli - tieši uz mūsu vēdera. To sauc par toksisko svaru jeb „stresa taukiem”. Tavs metabolisms palēninās, hormoni „lēkā” un stress pieaug, kā rezultātā Tu ēd vairāk un neveselīgu uzturu. Tas viss neglābjami noved pie tauku riepas uz vēdera no kuras nav viegli atbrīvoties.

Tomēr hormonālās izmaiņas un metabolisma palēnināšanās ir vainojami tikai pie 1- 2,5 kg liekā svara, pārējais ir nepareiza dzīvesveida izvēles un stresa sekas. Tas ir fakts – stress padara resnu, lieko svaru noturīgu un notievēšanas mēģinājumus ilgtermiņā neefektīvus. Pētījumi parāda, ka 82% sieviešu reaģē uz stresu ar stresa vai emocionālo ēšanu. Šī uzvedība veicina svara pieaugumu, augstu asinsspiedienu, sirds slimības, diabētu, vēzi, grūtu menopauzi un priekšlaicīgu novecošanu.

• Vai esi gatava: Atrisināt neapzinātu, automātisku un stresa ēšanu?

• Atbrīvoties no diētu gūsta un apsēstības ar ēdienu un svaru?

• Ēst iemīļotos ēdienus– un tomēr zaudēt svaru?

Lai palīdzētu Tev risināt ar stresu un citu kairinātāju izraisīto ēšanu, zaudētu svaru un noturēt optimālu svaru ilgtermiņā bez diētām un vaina sajūtas, ēdot visu, dr. Inese Millere ir izveidojusi kursu

Kā Neapēst Stresu

Ne-Diētas Pieeja Svara Menedžmentam

Vairāk par šo kursu uzzini šeit >>

 

Dr. Inese Millere,M.D.,M.A.,C.H.Ed (Dip Stress Mgt) ir ārste, holistiskā stresa menedžmenta un veselīga dzīvesveida konsultante un Am I Hungry?® -- uz ēšanu apzinoties balstītas programmas lizcenzēta trenere un koučs aizņemtām sievietēm pēc 40, kuras vēlas būt slaidas un līdzsvarotas. Inese vada kursu Kā Neapēst Stresu – dzīvesveida programmu cīņai ar emocionālo un stresa ēšanu un strādā individuāli ar klientēm visā pasaulē. Vairāk informācijas: http://www.stresamenedzments.com